O mnie

Nazywam się Augustyn i jestem miłośnikiem wszelkich seriali, od książkowych, przez telewizyjne aż po telenowele. Dodatkowo uwielbiam wszelkiego rodzaju bryki i streszczenia oraz ich wrodzoną zdolność do trafnego lub zupełnie pozbawionego sensu oddawania rzeczywistej treści książki/filmu/serialu.

O tej stronie

Ta strona to eksperyment polegający na zderzeniu dwóch moich pasji. Seriali, streszczeń oraz zaawansowanych algorytmów pseudolosowych, inteligencji (czasem sztucznej). W efekcie powstają streszczenia odcinków fikcyjnego serialu wszechczasów. Serialu, w którym dosłownie wszystko może się zdarzyć i można spotkać postaci znane i lubiane. Spotkać i zobaczyć z nieco innej, bardziej szalonej perspektywy...

O streszczeniach

Wszystkie znajdujące się streszczenia na tej stronie są wytworem wyobraźni autora, wspartego algorytmami, losowością, chaosem oraz inteligencją (często sztuczną). W związku z tym nie mają nic wspólnego z jakąkolwiek rzeczywistością, jakimikolwiek osobami żywymi lub żywymi inaczej i w ogóle z nikim i niczym.