Linia Życia

Czy ich miłość przetrwa?

Już we wrześniu ruszają nowe odcinki: „Linii życia”, „Hotelu 52″ oraz „Szpilek na Giewoncie„. Szczególnie emocjonujące będą miłosne perypetie serialowych bohaterów.

Będziemy śledzić uczuciowe rozterki bohaterów popularnych seriali. Która z par stanie na ślubnym kobiercu, a która się rozstanie?

Niektórzy stworzą trwałe związki, inni się rozstaną, pojawią się też nowe osoby, które mocno namieszają. Będzie się działo!

Czas wyboru

Ich miłość nigdy nie należała do łatwych – Klara Kessler (Paulina Chruściel) zakochała się w Leszku Pruskim (Radosław Pazura), choć ten nadal jest mężem innej kobiety. W drugim sezonie „Linii życia” (od 5 IX) dziewczyna zdenerwowana jego niezdecydowaniem postawi ultimatum: albo ona, albo żona. Leszek, któremu miłość do Klary nie przeszkadza być zazdrosnym o żonę, będzie miał trudny orzech do zgryzienia. Zwłaszcza, że do ich miłosnego trójkąta dołączy… czwarta osoba. Cezary Bończa- -Dworecki (Stefano Terrazzino) zakocha się w żonie Pruskiego. Oj, będzie iskrzyć!

Miłosne… rozstanie

Schodzili się i rozchodzili – Natalia Lipska (Laura Samojłowicz) i Artur Górski (Krzysztof Kwiatkowski) z „Hotelu 52″ wciąż przeżywają uczuciowe rozterki. Wreszcie, kiedy wydawało się, że ich miłości już nic nie jest w stanie zagrozić, Górski został postrzelony. I choć to wydarzenie powinno ich połączyć, stanie się odwrotnie. Artur, który po strzelaninie musi wieść spokojne życie – bez stresu i wysiłku – nie chce być dla Natalii obciążeniem. Ich, już i tak trudną sytuację, skomplikuje Aśka (Monika Mrozowska) – nowa… współlokatorka Artura.

Wojna o mężczyznę

Wydawało się, że chociaż ta para złe chwile ma już za sobą. Niestety szczęście Ewy Drawskiej (Magdalena Schejbal) i Bartłomieja Bachledy (Krzysztof Wieszczek) nie potrwa długo. Już wkrótce Drawska wyjedzie do Warszawy, a jej miejsce u boku przystojnego górala spróbuje zająć Marta (Katarzyna Maciąg). Ewa będzie zmuszona walczyć o swojego mężczyznę. Dojdzie do ostrych starć… nie tylko słownych!

Jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali? Czy ich związki przetrwają, czy też wszyscy zwiążą się z nowymi partnerami? Już od września zapraszamy przed telewizory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>