Owoc gwałtu

Owoc gwałtu

Karierę rozpoczął w „Tancerzach” i od tamtej pory nie spoczywa na laurach. Sebastian Fabijański w nowym serialu Polsatu pt. „Linia życia” wciela się w postać niepokornego Kamila Nowika.

W wiosennej ramówce można oglądać Sebastiana Fabijańskiego w dwóch produkcjach: „1920. Wojnie i miłości” (TVP) oraz „Linii życia” (Polsat). W polsatowskim serialu codziennym zagra Kamila, krnąbrnego syna Sylwii Nowik (Anna Samusionek).

– To zbuntowany człowiek, który wychował się bez ojca, ponieważ jest owocem gwałtu. Non stop kłóci się z irytującą go matką. Z wieloma rzeczami się nie zgadza, jest niepokorny. Na przykład przed chwilą kręciłem scenę, w której jako kelner wylewam zupę na twarz klienta – wyjaśnia Fabijański.

Jak mówi sam aktor, jego bohater przerwał edukację, pracuje i szuka wrażeń. To trochę podobnie jak w jego życiu prywatnym: najpierw studiował aktorstwo w warszawskiej Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych, po czym przerwał naukę, by szkolić się z tej samej sztuki w PWST w Krakowie. Jednak i tu zmuszony jest wziąć urlop dziekański. Przed Fabijańskim sporo pracy:

– Nie mogę na razie zdradzić szczegółów, ale szykuje się dużo ciekawych projektów, i fabularnych, i serialowych, dzięki którym wiem, że jest sens w tym funkcjonować i dawać z siebie wszystko, bo mogę realizować swoje ambicje. Poza tym pogram trochę w teatrze. Będzie aktywnie – wymienia.

– Teraz akurat wprawdzie wyjeżdżam, ale jadę prowadzić warsztaty z młodzieżą we Włoszech, więc nie ma mowy o urlopie. Pewna firma zaproponowała mi zajęcia z młodymi ludźmi, podczas których mogliby oni wyciągnąć coś fajnego z mojej energii. Zgodziłem się, ponieważ już wcześniej, działając w Teatrze R9, prowadziłem warsztaty z młodzieżą i bardzo to lubię – zdradza aktor.

Zatem wyjazd w jego ukochaną dzicz, z dala od ludzi, najlepiej gdzieś w górach, niestety musi poczekać.

Agencja W. Impact

7 myśli nt. „Owoc gwałtu”

  1. co do jego urody to bym juz nie przesadzała ale całkiem nie źle gra życzę mu wielu wspaniałych ról…

  2. gosia i magda wezcie sie opanujcie jestescie jakies psychiczne. Sebastian narkomanem ? Chyba cie pogielo . A magda , ty sama jedz do Brazylii i nie wracaj

  3. Gosia- Może taką ma urodę ? Moja 3,5 letnia córka też ma wory pod oczami i bladziutką twarz i zapewniam Cię, że z narkotykami nie miała nic do czynienia :))
    Co do aktora- uwielbiam go.

  4. Uwielbiam tego aktora. Jest najlepszy z całej ekipy „Linia Życia”. Jest przede wszystkim przystojny. Lepiej zagrał Kamila w Linii Życia niż w Pawła czy jak mu tam w Tancerzach. Kocham goo :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>