Linia Życia - odcinek 3

Linia Życia – odcinek 3

Irena i Andrzej Grabowscy rozmawiają z Wiktorem Ostrowskim o stanie Olgi. Irena ma wątpliwości, czy Michał Ostrowski dopełnił wszystkich obowiązków jako lekarz. Wiktor zapewnia ją, że jego syn dołożył wszelkich starań, aby uratować Olgę. Irena nie jest o tym przekonana i razem z Igorem wypytują Leszka Pruskiego o decyzje doktora Ostrowskiego odnośnie Olgi.

Leszek też zapewnia ich, że Michał zrobił dla niej wszystko, co było w jego mocy. Igor chce wiedzieć, dlaczego jego żonie podano sterydy, na które jest uczulona.

Do czuwającego przy żonie Igora przychodzi Michał. Grabowski nie chce go widzieć na oczy. Po wyjściu lekarza, Olga na chwilę odzyskuje przytomność i w bólu wypowiada imię Michała. Igor jest wściekły. Wiktor w rozmowie ze swoim synem, Michałem jest potwornie zdenerwowany i bez ogródek zarzuca mu zaniedbanie obowiązków. Twierdzi, że Leszek nie popełniłby takiego błędu.

Michał w gniewie odchodzi _ ojciec jak zwykle faworyzuje swojego zięcia. Kamil Nowik przychodzi do komisu samochodowego, prowadzonego przez jego kumpla. Chce kupić stary samochód na kredyt. Sprzedawca, po krótkich negocjacjach, daje się przekonać. Tymczasem Sylwia wraca z zakupami. Jest zaskoczona, widząc auto stojące przed ich domem. Chce też wiedzieć, skąd jej syn wziął na to pieniądze. Z odprawy. Kamil spokojnie przyznaje, że zwolnił się z pracy. Na te słowa Sylwia jest bliska załamania. Co jej syn teraz zamierza?

Natomiast Alicja spóźnia się na lekcję. Nauczycielka prosi ją, aby pokazała usprawiedliwienie. Od razu widzi, że podpis pod nim jest podrobiony. Wstawia Alicji nieobecność do dziennika. Dziewczyna wyrywa jej dziennik i wrzuca go do kosza na śmieci. Cała klasa jest w szoku. Nauczycielka każe Alicji udać się do dyrektora. Ma zamiar zawiesić ją w prawach ucznia… Przed szkołą do Marka Pruskiego (przyjaciela Alicji) podchodzi Magda Kessler. Komentują niedawne zamieszanie w ich klasie i wybryk Grabowskiej, gdy ta dziewczyna wychodzi ze szkoły. Alicja przerywa rozmowę z nimi, kiedy widzi podjeżdżającego Kamila w nowym samochodzie.

PREMIERA w POLSACIE 09.03.2011 godzina 19:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>